Close

ROBEL Bahnbaumaschinen GmbH – Колійний інструмент

ROBEL Bahnbaumaschinen GmbH - Колійний інструмент
Детальніше про проект та компанії

 

Проект UA. Integrated Solutions. For railway transport, Тел: +38 0931520432 Роман Скиданов, Sarah Weinberger

Серед визнаних галузевих лідерів у вирішенні завдань малої механізації – німецька компанія ROBEL Bahnbaumaschinen GmbH, яка вже більше ста років забезпечує залізничників широким асортиментом ручного колійного інструменту та пристосувань для будівництва та обслуговування шляхів.

Robel 0931520432

Крім базових моделей обладнання, компанія пропонує серію складних колійних машин для виконання комплексного обслуговування, що відповідає найвищим вимогам.

Нещодавно компанія ROBEL представила на ринку оновлену серію вертикальних шпалоподбійок та модельний ряд ручного колійного інструменту на акумуляторних батареях, які забезпечують максимальну зручність у використанні та результативність.

Шпалоподбійки на акумуляторних батареях, електричні або бензинові

Усуваючи нерівності баластного шару, вертикальна шпалопідбийка ROBEL оптимально розподіляє і ущільнює баласт під шпалами. Завдяки цьому баласт зберігає свої стабілізуючі властивості і запобігає деформації шпал.

Вся серія вертикальних шпалопідбийок має запатентовану систему розподілу вібрації, що дозволяє обслуговуючому персоналу комфортно себе почувати під час роботи з інструментом. Усі шпалопідбийки оснащені удосконаленим підбивочним механізмом – при необхідності оператор може легко і швидко замінити його прямо на місці.

Існує можливість вибіру між бензиновим або електричним мотором. Версія з електромотором оптимізована по шумовим характеристикам, не вимагає серйозного обслуговування та не забруднює атмосферу шкідливими викидами. Потужний двотактний двигун вражаюче справляється зі складними завданнями і великими обсягами робіт. У бензинової версії відтік вихлопних газів спрямований вниз від оператора, що забезпечує йому більш комфортну роботу.

Існує також «полегшена» версія вертикальної шпалопідбийки 62.05, яка ідеально підходить для невеликих обсягів робіт. Її порівняно невелика вага (18,85 кг) дозволяє оператору легше транспортувати інструмент до місця роботи, а двигун «полегшеної» версії практично ні в чому не поступається тим, які встановлені на стандартних шпалопідбийках.

Лінійка інструментів продумана так, щоб на будь-якій ділянці шляху, при будь-якому стані баластного шару, незалежно від наявності джерела живлення у працівників колійного господарства завжди була підходяща шпалопідбийка ROBEL.

Колійний інструмент на акумуляторних батареях: легкий, тихий, екологічний

Модельний ряд колійного інструменту ROBEL на акумуляторних батареях представлений ще у вигляді ударного гайковерта 30.20 та рейкосвердлувального верстата 10.20.

Цей колійний інструмент відповідає сучасним вимогам по ергономіці та економічності.

Вся серія колійного інструменту на акумуляторах обладнана ідентичними взаємозмінними батареями, які можливо оперативно змінювати прямо на місці проведення робіт.

Ударний гайковерт 30.20 та рейкосвердлувальний верстат 10.20 мають ряд переваг у порівнянні зі звичайним колійним інструментом:

  • менша вага;
  • низький рівень шуму;
  • відсутність токсичних вихлопів.

Тому вони ідеально підходять для робіт в тунелях, під землею і в міських умовах. Обидва інструменти мають мінімальний час свердління / закручування та при достатньому рівні заряду батареї можуть заощадити до 25% робочого часу.

Детальніше про проект та компанії