Close

Whitmore Rail – рейкозмащувач колійний механічний

Whitmore Rail – рейкозмащувач колійний механічний

Заснована в далекому 1893 році в Клівленді, штат Огайо, компанія Whitmore Rail сьогодні продає свою продукцію більш ніж в 100 країн світу. Вона провідний спеціаліст з промислових мастильних матеріалів та устаткування для них. Продукція Whitmore Rail набула особливої популярності завдяки можливості зменшити тертя, економити паливо, знизити шум. А в останні роки її оцінили ще й за екологічність. Whitmore Rail – рейкозмащувач колійний механічний

Представник в Україні – ПП “ПРОМ-АЛЬЯНС” +38 057 7175601

Рейкозмащувач

Принцип роботи рейкозмащувача колійного механічного:

Рейкозмащувач складається з резервуара для мастила, встановленого біля залізничних шляхів на опорній конструкції. Резервуар з’єднаний з розподільником за допомогою розподільчого каналу. По обидва боки розподільника встановлені контролери, призначені для дозування мастила. На рейці встановлені дозувальні пластини, з’єднані з контролерами за допомогою розподільчих каналів. Принцип дії колійного рейкозмащувача полягає в слідуючому: проїжджаючи над контролером, колесо натискає кнопку і таким чином відкриває шлях для змащення, що надходить окремими порціями до вихідних отворів форсунок дозувальних пластин. Гребінь колеса переміщюється над дозувальними пластинами,  «збирає» мастило, розподіляючи його при кожному обороті за наступними ділянками залізничної рейки (протягом одного кілометра та більше), що дозволяє використовувати одну мастильну установку на даній кривій. Мастило всередині обладнання знаходиться під тиском, який створює поршень, що піджимається пружиною.

Рейкозмащувач

Галузь застосування:

Рейкозмащувачі застосовуються для змащення рейок на ділянках залізничного шляху з кривими малих радіусів. Це стосується залізниць, метро і т. д.). Рейкозмащувач застосовується з метою зменшення зносу головки рейки та коліс рухомого складу.

Переваги системи:

-Універсальність та економічність.

Всі елементи системи мають кілька варіантів виконання, що дозволяє підібрати оптимальну комплектацію пристрою для ділянок залізничного шляху з різним навантаженням.

-Універсальне кріплення підходить для всіх типів рейок.

-Надійність та простота обслуговування.

Компоненти рейкозмащувача виготовлені з високоякісних матеріалів, довговічні і прості в обслуговуванні. Кріплення пристрою дозволяє відводити дозувальні пластини від профілю рейки на час обслуговування шляху.