Close

Zwiehoff – альтернатива маневровим тепловозам

Zwiehoff – альтернатива маневровим тепловозам

Німецька компанія G. Zwiehoff GmbH, створена в 1995 році здійснює технічний прорив, будучи провідною фірмою по виробництву мультифункціональної дорожно-рейковой техніки. Завдяки спільній роботі з такими світовими лідерами, як фірми Linde, Mercedes – Benz Special Trucks та Knorr -Bremse AG, була розроблена техніка, яка використовується сьогодні в 40 країнах світу. Zwiehoff – альтернатива маневровим тепловозам

Представник в Україні Тел.+38 057 7175601

railroadua@gmail.com

http://railroad.biz.ua

Мотовоз ROTRAC RR (NN) (Ротрак RR (NN)) Дорожно-рельсовые маневровые локомобили (мотовоз) для прицепного веса до 4000 тонн G. Zwiehoff GmbH, http://railroad.biz.ua

Локомобілі Ротрак (Rotrac), Унимог (Unimog) та тягові модулі  знайшли своє застосування в логістичних центрах, підрозділах залізниць, депо, підприємствах промислового залізничного транспорту, а також у багатьох портах.

Своїм прагненням до досконалості,  фірма Zwiehoff виборола багато призів та нагород  за турботу про довкілля, раціональне використання і енергоефективність. Сервіс і навчання за місцем розташування та мовою клієнта підкреслюють компетентність виробника.

Электро-тяговый модуль вагонов G. Zwiehoff GmbH ROTRAC E2, ROTRAC E4, Ротрак Е2, Ротрак Е4, http://railroad.biz.ua

Екологічний баланс в майбутньому гратиме усе більш значну роль. Тенденція до придбання екологічно чистих продуктів, ефективних і раціональних в експлуатації росте. У зв’язку з цим, компанія Zwiehoff бачить великий потенціал у застосуванні своєї техніки у багатьох країнах світу, в тому числі в Україні.